Facebook
Zarejestruj się

Jak Zostać Konsultantką

Aby zostać Konsultantką AVON musisz spełnić 3 warunki

mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty

podpisać Umowę

zebrać zamówienie na 225 zł w cenach katalogowych

Służymy Radą i Pomocą

Pamiętaj, że z umowy można w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc żadnych konsekwencji ani kosztów, nie płacisz też żadnej opłaty wpisowej. Wręcz przeciwnie - otrzymujesz ode mnie darmowe katalogi oraz materiały aby szybko i skutecznie zacząć sprzedaż. Z przyjemością przedstawię Ci ofertę Avon i zapoznam z produktami. W każdej chwili służe Ci radą i pomocą. Możesz skontakotować się ze mną na kilka sposobów (tel, gg, email). Pamiętaj, że możesz zarobić nawet do 40%, a kosmetyki będą Ci bezpłatnie dostarczane do domu.

Zapraszam Cię do swojego zespołu – poznasz świetnych ludzi, którzy razem budują wspaniały biznes w Avon, a jednocześnie uzyskasz dostęp do tanich kosmetyków dla siebie i bliskich! Skontaktuj się ze mną klikając baner poniżej.

Praca Konsultantki

Praca Konsultantki polega na sprzedaży bezpośredniej kosmetyków znanej i cenionej marki na rynku AVON. Im więcej gromadzisz zamówień tym większą uzyskujesz zniżkę, czyli tym więcej możesz zarobić. Dla Konsultantek Avon są także przewidziane oferty specjalne, darmowe kosmetyki, nowości w śmiesznie niskich cenach oraz bogata i treściwa literatura - zupełnie za darmo - w każdym katalogu.